تبلیغات
استقلال قهرمان

تلخ‌تر از باخت در دربی

به دنبال انتصاب سردار رویانیان به مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس، آئین‌نامه داخلی جدید باشگاه بدین شرح اعلام می گردد:

۱-در کنار زمین دوربین های ثبت سرعت نصب گردد و بازیکنان سرعتی که از سرعت غیر مجاز برخوردارند جریمه و استوک ورزشی شان به پارکینگ هدایت شود .

۲-دریبل دو طرفه، برگردان، یک پا دو پا شامل حرکات نمایشی بوده و علاوه بر جریمه و ضبط استوک ورزشی، کارت بازی بازیکن متخلف سوراخ گردد.

۳-بازیکنانی که از کنترل روده خوبی برخوردار نیستند و در حین بازی بوهای مشمئز کننده از خود خارج می کنند، به علت آلوده سازی هوا به رختکن هدایت می‌شوند.

۴-آب های معدنی که به صورت بی شمار در کنار زمین برای رفع تشنگی بازیکنان پیش بینی شده بود؛ از این پس سهمیه بندی شده و تنها با کارت آب قابل استفاده است. لازم به ذکر است به صورت علی الحساب هربازیکن می تواند در طول بازی سه لیتر آب بخورد و در صورت نیاز بیشتر باید مقدار آب مصرفی خود را به صورت آزاد تهیه نماید.

۵-از این پس بازیکنانی که تا به حال موفق به کسب کارت بازی(گواهینامه)نشده اند، برای دریافت کارت بازی بایستی به آموزشگاه‌های فوتبال مراجعه کرده و پس از قبولی در امتحانات به آنها کارت بازی ب-1 داده خواهد شد که تا یکسال فقط می توانند در محوطه جریمه خودی بازی کنند.

۶-پیراهن زرد رنگ و شورت مشکی داورها به پیراهن سفید و شلوار مشکی تغییر می یابد و به جای کارت های زرد و قرمز، یک دسته قبض جریمه و یک پانچ به آنها داده خواهد شد.

۷-دور محوطه جریمه سرعت گیرهای آسفالتی نصب خواهد گردید.

8- به جهت جلوگیری از نیمکت نشینی بازیکنان، از این پس بازیکنان با شماره زوج در هفته‌های زوج لیگ برتر و بازیکنان با شماره فرد با شماره فرد می‌توانند در زمین تردد کنند
امتیاز شما :

s.s